طرح تعویض کالای فرسوده


درباره طرح تعویض کالای فرسوده

طرح سراسری تعویض کالای فرسوده با هدف نوسازی لوازم‌خانگی، تسهیل و افزایش قدرت خرید مردم عزیز ایران در سراسر کشور انجام می‌شود.


کاهش مصرف انرژی با خارج کردن کالای فرسوده از مدار مصرف و جایگزینی آن با محصولاتی از معتبرترین برند لوازم‌خانگی ایران از دیگر مزایای این طرح بوده و گامی در راستای کاهش هزینه‌های خانوار و آسودگی خیال آنهاست.


در این طرح شرایط خرید آسان با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه امکان‌پذیر است.


پس از دریافت کارت، سبد خرید را با محصولات موجود در سایت paxkala.ir تکمیل و با استفاده از رمز دوم خرید خود را کامل نمایید.


کالاهای انتخابی بین ۴ الی ۷ روز کاری به صورت رایگان درب منزل یا آدرس انتخابی شما تحویل داده خواهد شد.


متقاضیان عزیز جهت بهره مندی از مزایای این طرح می توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعات کلی طرح و همچنین اطلاعات لازم برای خرید، با تائید قوانین الزامی که در پایین صفحه آورده شده است فرم ثبت نام را تکمیل فرمایید.


اطلاعات کلی طرح تعویض:

معرفی یک کالای فرسوده جهت دریافت مجوز وام قرض‌الحسنه

انتخاب شعبه بانک مورد نظر (یکی از شعب بانک طرف قرارداد)

مراجعه حضوری به شعبه جهت تکمیل مدارک و دریافت وام

خرید از سامانه‌ی “تعویض کالا” تا سقف مبلغ ۲۰ میلیون تومان

دریافت رایگان کالای جدید درب منزل

کالای فرسوده چیست؟

۱- کالای فرسوده شامل انواع یخچال و فریزر، لباسشویی(دوقلو یا اتوماتیک)، جاروبرقی، تلویزیون(CRT، LCD،LEDو…) و اجاق گاز فر دار است.

۲- کالای فرسوده می‌تواند از کلیه‌ی برندها باشد.

۳- کالای فوق می‌بایست هنگام اتصال به جریان برق روشن شود.


محصول فرسوده ما چه می‌شود؟

متقاضیان این طرح کالای فرسوده را به ما تحویل نمی دهند! بلکه به صورت داوطلبانه کالای فرسوده را از دور مصرف خارج می‌کنند تا هم لوازم خانگی شان نونوار شود و هم به کاهش مصرف انرژی کمک کرده باشند.


چه کالاهایی را می‌توانیم خرید کنیم؟

کلیه محصولات موجود در سایت تعویض کالا که در بخش محصولات قابل مشاهده است. خرید شما می تواند تا سقف وام دریافتی از بانک‌های عامل طرح با کارت قرض الحسنه و مابقی بصورت نقد با هر کارت شتاب انجام می شود.


ارزش تسهیلات چقدر است؟

وام قرض الحسنه تعویض کالای فرسوده در واقع خرید آسان لوازم خانگی است که با شرایط فوق العاده عالی و اقساط طولانی مدت جهت ایجاد آسودگی خیال شما طراحی شده است. تسهیلات خرید آسان در این طرح نمونه مشابه در سراسر ایران ندارد.

شرایط تسهیلات به شرح زیر می باشد:


تسهیلات قرض الحسنه (۴ درصد)

حداکثر به مبلغ ۲۰ میلیون تومان

باز پرداخت ۲۴ ماهه

از کجا وچگونه خرید کنیم؟

خرید محصولات جدید فقط از طریق سایت paxkala.ir انجام می شود که بصورت اینترنتی و همراه با تحویل رایگان است. (کالاهای خریداری شده بصورت رایگان و ظرف مدت ۴ الی ۷ روز کاری به آدرسی که در مرحله ثبت نام اعلام نموده‌اید، ارسال خواهد شد)

همچنین جهت استفاده عموم مردم ایران از مزایای این طرح و با توجه به محدودیت های اعتباری، این طرح برای هر نفر فقط یک بار قابل استفاده می باشد.


اطلاعات مورد نیاز برای خرید

محل تحویل کالا ، درب منزل متقاضی (محلی که کالای فرسوده در آن قرار دارد) است.

کارت تسهیلات طرح جایگزینی کالای فرسوده فقط از طریق درگاه سامانه اینترنتی به آدرس paxkala.ir قابل استفاده است.

خرید فقط از محصولات موجود در سایت فوق امکان پذیر خواهد بود.

دوره استفاده از کارت خرید، حداکثر یک ماه بوده و پس از سپری شدن زمان مذکور، اعتبار آن منقضی می شود. بدیهی است در صورت استفاده از قسمتی از اعتبار کارت، به همان میزان پرونده تسهیلاتی ایجاد خواهد شد.

دریافت کالای جدید درب منزل و به صورت رایگان می باشد.

تغییر آدرس محل کالای فرسوده فقط تا قبل از قطعی کردن سفارش قابل تغییر می‌باشد.

قوانین الزامی طرح:

دریافت وام از بانک‌های عامل فقط به نام متقاضی ثبت نام کننده در سایت (بر اساس کد ملی) امکان پذیر است.

آدرس ارسال کالای جدید دقیقا برابر با آدرسی است که کالای فرسوده در آنجا قرار دارد و در فرم ثبت نام توسط متقاضی اعلام گردیده است.

کلیه ی محصولات خریداری شده در این طرح با توجه ممهور شدن به طرح جایگزینی کالای فرسوده و اعلام کد سریال آن به کلیه ی فروشندگان گروه محصولات انتخاب غیر قابل فروش می باشد.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی