شیوه های پرداخت

آیا امکان پرداخت از طریق کارت بانکی وجود دارد؟

بله. برای  پرداخت الکترونیک کافی است کارت بانکی شما به شبکه شتاب متصل باشد و رمز  دوم آن را دریافت کرده باشد. پرداخت از طریق درگاه امن بانکی به صورت  رمزنگاری شده (https) انجام خواهد شد و اطلاعات کارت شما نزد بانک محفوظ  خواهد ماند.


 شرایط سفارش : (تسویه بعد از دریافت کالا)
آدرس  محل تحویل کالا و شماره موبایل ، تلفن ثابت و کد پستی گیرنده را به همراه  تصویر رسید بیعانه که به شماره کارت : 6104337434384275 بانک ملت بنام شرکت  پایا کالا رسان سورین (پاکس) یا به شماره حساب : 8834042603 نزد بانک ملت  بنام شرکت پایا کالا رسان سورین (پاکس) جهت نوبت دهی باربری واریز و بشماره  های 09130914202 یا 09010902219 ارسال گردد.


                                                            «تــــوجـــه»
تمامی  پرداختی ها بنام شرکت پایا کالا رسان سورین(پاکس) بوده و از پرداخت وجه یا  کارت به کارت بنام اشخاص حقیقی بهر عنوان خودداری شود.
ارسال بار بعد از واریز بیعانه انجام میگردد و قبل از پرداخت بیعانه  هیچ گونه کالا یا باری ارسال نمیشود.
خواهشمند  است بعد از واریز بیعانه تصویر رسید پرداختی به شماره موبایل های  09130914202 یا 09142004123 بصورت تلگرام یا واتس آپ ارسال شود تا کالای  خریداری شده برای مشتری های عزیز  فاکتور و ارسال گردد.
مبلغ واریزی بیعانه برای تلویزیون و یخچال و ظرفشویی و لباسشویی ۵۰۰.۰۰۰ تومان و برای اجناس کوچکتر ۲۵۰.۰۰۰ تومان  میباشد
مدت تحویل کالا 3 روز تا 5روز میباشد .
همه  اجناس اصل و داری هک موتوری و گارانتی  بوده و هزینه نصب هم رایگان میباشد  . مدت گارانتی بسته به نوع دستگاه خریداری شده 18 ماه تا 5 سال همراه با  «نصب رایگان» و تسویه بعد از تحویل کالا میباشد.                    

  • همان  طور که می دانید با توجه به نوسانات در قیمت ارز و دلار ممکن است قیمت  کالاها تغییر کند و یا موجودی آن ها تمام شود، لذا لازم است برای خرید همان  روز قیمت کالا را نهایی کنید و خرید خود را ثبت نمایید.
  • همه پرداخت ها و واریزی ها بنام شرکت پایا کالا رسان سورین (پاکس) میباشد لذا از واریز وجه بنام شخص حقیقی به هر عنوان خودداری گردد.