درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

فروشگاه اینترنتی پاکس کالا زیرمجموعه شرکت پایا کالا رسان سورین با شماره ثبت 8407  و شماره شناسه ملی 10240108831 میباشد که در مهرماه سال 1388 و با هدف حمل و جابجایی کالا ، لوازم و مرسولات و ارسال به سراسر کشور تاسیس گردید.

به حول و قوه الهی با اخذ مجوزهای لازم  اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی پاکس کالا به نشانی paxkala.ir و اخذ نشان ملی ثبت به کد شامد: 1-2-764469-65-0-1 و نماد اطمینان از مرکز توسعه تجارت اکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت  و کد اقتصادی از سازمان امور مالیاتی کشور و درگاه پرداخت اینترنتی شرکت به پرداخت بانک ملت نموده و با همت و پشتکار گروهی نخبه که همگی از بدنه‌ی جامعه هستند و مشکلات اقتصادی امروز جامعه را با گوشت و پوست خود تجربه کرده‌اند،با تحقیق بر روی مدل‌های موفق جهانی برای کاهش فقر و بمنظور صرفه جویی و کاستن از هزینه های اقتصادی خانوارهای ایرانی با ارائه راهی نو و مبتکرانه مبتنی بر طرح های دانش بنیان و فین تک در جهت بهبود کیفیت زندگی هموطنان گرامی قدمی برداشته و شرایط مطلوبتری را برای هموطنان این مرز و بوم مهیا سازد.لذا با ارائه محصولات متنوع لوازم خانگی ، کالای دیجیتال،لوازم یدکی خودرو و سایر کالاهای مورد نیاز هموطنان محترم بصورت فروش اقساطی و بدون ضامن از طریق اعتبار سنجی خریداران و مشتریان محترم ،نقشی هرچند کوچک در بهبود سبد خرید خانواده های ایرانی و تامین جهیزیه زوج های جوان و ارتقاء کیفیت زندگی مردم کشور عزیزمان ایران ایفا نماید.

اولویت ما با هدف حمایت از تولید ملی ارائه و عرضه محصولات معتبر داخلی و عقد قرارداد باکارخانجات معتبر داخلی بوده و در مرحله بعد عرضه محصولات با برندهای معتبر خارجی میباشد.

همچنین با در نظر گرفتن تمام سلایق و نیاز هموطنان و مشتریان محترم، پاکس کالا زمینه خرید اقساطی ازفروشگاه های معتبر جهانی از قبیل آمازون،علی بابا  ،ای بی(eBay) و ... را فراهم میسازد تا مشتریانی که به دنبال خرید اجناس و کالاهای نایاب در داخل کشور هستند بصورت اقساطی سفارش خرید خود را از سایتها و فروشگاههای معتبر جهانی انجام دهند.

(لازم به ذکر است تمام پرداخت ها بنام شرکت پایا کالا رسان سورین بوده و از واریز بعیانه یا وجه نقدی بنام شخص حقیقی خودداری گردد.)